Recenze: Pračka BEKO WRE 6512 BWW

3.1
(10)

V dnešním článku jsme se rozhodli zaměřit na pračku WRE 6512 BWW od značky Beko. Pokusili jsme se dát dohromady všechny přednosti, které tato pračka má a samozřejmě i upozornit na případné nedostatky.

Pračka je zařízení, které si člověk nepořizuje na další dva nebo tři roky. Je proto důležité být při jejím výběru velmi obezřetný. Každý má samozřejmě taky úplně jiné nároky a požadavky, ať už na velikost, výkon, počet programů nebo i design. Je proto důležité si před nákupem všechny parametry překontrolovat a podívat se i na recenze ostatních zákazníků, kteří zboží zakoupili. Většina prodejců samozřejmě nabízí možnost odstoupení od kupní smlouvy, mnohem jednoduší je ale si před nákupem všechno důkladně promyslet a ušetřit si tak zbytečné problémy.

DALŠÍ SKVĚLÝ VÝROBEK OD ZNAČKY BEKO

Firma Beko, která se specializuje na výrobu domácích spotřebičů byla založena v Turecku v roce 1954. První pobočka v České republice byla poté otevřena až v roce 2005. V současné době působí ve více než 100 zemích světa a podle nejnovějších odhadů se ve světě každé 2 sekundy prodá jeden spotřebič značky Beko.

V současné době firma Beko nabízí široký sortiment produktů. V jejich nabídce tak najdete různé druhy ledniček i chladniček, pračky, sušičky, myčky na nádobí, ale i stolní mixéry nebo třeba vysavače. Jejich produkty jsou známé tím, že jsou velmi spolehlivé, hodí se prakticky kamkoliv a jelikož firma drží své ceny nízko, může si je dovolit opravdu každý.

VZHLED VÝROBKU

Pračky Beko jsou velmi praktické, a to zcela určitě platí i u designu jejich produktů. Ty jsou známé svým jednoduchým, a přitom velmi moderním designem. Pračka WRE 6512 BWW má krásných 85 cm na výšku a 60 cm do šířky.  Hloubka potom dělá 41,5 cm. Má tudíž velmi praktické rozměry a nebude žádný problém ji v domácnosti někam umístit. Samozřejmostí je i displej umístěný vpravo nahoře s indikací teploty, rychlostí otáček, průběhem programu a dalších přídavných funkcí.

Pračka je dostupná v čistě bílé barvě, která se hodí prakticky do každé místnosti. Není proto nutné mít pračku umístěnou jenom v koupelně a hodí se téměř kamkoliv. Jedná se o klasickou pračku s předním plněním.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA

Pračky Beko jsou maximálně úsporné, velmi tiché a cenově dostupné pro všechny. To zcela určitě platí i u této konkrétní pračky, kterou seženete za cca 6 000 Kč.  Vyznačují se dlouhou životností a bohatou výbavou intuitivních programů, které se postarají o všechno téměř samy.

Pračka WRE 6512 BWW má kapacitu 6 kg a celkem 15 programů. Řadíme ji do energetické třídy A+++, tudíž je mimořádně úsporná. Z tohoto důvodu s touto pračkou můžete i ušetřit nemalé peníze.

SPOTŘEBA A PROGRAMY

Jak už jsme jednou zmínili, pračky Beko jsou velmi praktické, úsporné a skvěle pečují o všechny druhy vašeho oblečení. Samozřejmě skvěle zvládne i péči o košile, které po praní nejsou zbytečně zmačkané a tmavé prádlo v pračce nevybledne. To všechno za pomoci programů na košile nebo tmavé prádlo.

Jemné prádlo už není nutné prát v ruce, kvůli programu ručního praní. Cyklus je speciálně upraven tak, aby bylo možné šetrně vyprat i materiály jako hedvábí nebo třeba kašmír. A to samozřejmě bez jakéhokoliv znehodnocení, nebo dokonce poškození.

Sportovní oblečení samozřejmě vyžaduje speciální péči. A nemusíte se bát, pračky Beko si hravě poradí i s tímhle. Program Sport dokáže efektivně vyčistit veškeré možné nečistoty a samozřejmě zcela bez jakéhokoliv porušení materiálu.

Lidé s citlivou pokožkou jistě ocení program Hygiene. Díky speciálnímu pracímu cyklu a vhodné teplotě je prádlo vždy perfektně a šetrně vyprané. Program jistě také ocení lidé s malými dětmi.

Samozřejmostí u všech moderních praček je samozřejmě i dětská pojistka, program rychlého praní nebo funkce odloženého startu.

Výrobce Beko myslí i na ty, kteří zkrátka přes den nestíhají a jsou nuceni prát například v noci. Pro ty je zde k dispozici program Nočního režimu, který nabízí výjimečně tiché praní. Program Xpress Super Short navíc dokáže zajistit i extra rychlé vyprání za necelých 14 minut.

Pokud jde o spotřebu vody a energie můžete se těšit na nádherných 40 l a 0?73 kWh za cyklus. Je jasné, že pračky Beko dokáží nabídnout téměř dokonalou péči o téměř jakékoliv oblečení. Hravě si poradí i s krizovými situacemi nebo extrémně odolnými skvrnami.

HYGIENICKÁ ČISTOTA A ŽÁDNÝ VODNÍ KÁMEN

Pračka má zabudovaný i speciální čistící program, který ohřívá vodu až na 70 stupňů celsia a tím zaručuje nejvyšší hygienický standard. Invertorový motor ProSmart otáčí bubnem tak aby byl vytvořen rychlý a prudký pohyb vody, který pračku dokonale vyčistí od veškerých zbytků pracího prášku nebo aviváže.

Součástí pračky je navíc Hi-Tefch topení pokryté vrstvou niklu, který dokonale chrání proti vodnímu kameni nebo korozi. Z toho důvodu může firma Beko zaručit mnohem delší životnost svých produktů.

A JAKÉ JSOU NÁZORY ZÁKAZNÍKŮ?

Ať už kupujete jakýkoliv výrobek, který plánujete používat delší dobu, je dobré znát i názory jiných lidí. Nejjistější cestou je poptat se svých přátel, rodiny a známých, jestli s konkrétním produktem nemají nějaké osobní zkušenosti. Bohužel tomu tak nemusí vždycky být, a proto se musíte spolehnout na uživatelské recenze na internetu.

Ve svých recenzích zákazníci kladně hodnotí hlavně tichý provoz a spolehlivost ledničky WRE 6512 BWW. Jako negativum naopak vidí například menu pro nastavení programů, které je pouze v angličtině. Je však natolik intuitivní, že si s ním hravě poradí opravdu každý a na pračku si jistě zvykne.

PARAMETRY

Rozměry – výška:84 cm
Rozměry – šířka:60 cm
Rozměry – hloubka:41,5 cm
Hlučnost při praní:61 dB
Hlučnost při odstřeďování:77 dB
Hmotnost:55 kg
Maximální náplň:6 kg
Objem bubnu:nerez
Typ dveří:sklo
Typ bubnu:nerez
Počet programů:15

Byl pro vás tento návod přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.1 / 5. Počet hlasujících 10

Zatím nikdo nehlasoval, buď první!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *