Návody

 • Cestování

  Poradíme vám, jak cestovat chytře a bez zbytečných komplikací navíc. Nechte se inspirovat ostřílenými cestovateli, kteří se s námi podělili o své zkušenosti. Co si sbalit a nezapomenout? Jak co nejvíce ušetřit a kde sehnat levné letenky? Kam se vydat na cestu? Čemu se vyhnout při plánování dovolené? Cestování není výsada bohatých, k objevování nových krajin stačí velmi málo, nebojte se proto vydat na výlet kdykoliv je příležitost. Putování se vám lehce stane vaší vášní a závislostí.

  1 článek
 • Domácnost

  Nevíte-li si rady, jak se rychle a s grácií zbavit zákeřných nečistot v domácnosti, jste zde správně.  Tipy našich babiček, ale i rady ostřílených hospodyněk a inspiraci z nejnovějších provedených výzkumů jsme prošli za vás. Nepříjemní škůdci či nejodolnější špína je minulostí a drobné úpravy doplňků vašeho bytu či domu vykouzlí z maličkostí místo pohody. Podívejte se s námi na návody, jak můžete váš domov ještě vylepšit nebo právní rady, bez kterých se neobejdete.

  13 článků

  Víc článků

 • Jídlo

  Zaměřujeme se na lokální potraviny, ale nezapomínáme se inspirovat světovými kuchyněmi. Nevíte-li si rady s přípravou některých pokrmů, jste zde správně. Provedeme vás přípravou toho nejchutnějšího zelí jako od babičky nebo vám ukážeme, jak správně uvařit rýži tak, aby byla i pro rodilého Vietnamce perfektní. Začít můžete výběrem něčeho snadného a postupně se můžete pustit i do výroby dortů či zákusků, které zaručeně každou návštěvu pohladí po duši.

  6 článků
 • Kreativita

  Naleznete zde užitečné foto návody a rady, jak naložit s nepotřebnými materiály, které ještě mohou posloužit. Naučíme vás, jak z přírodních materiálů nebo obyčejného papíru vykouzlit cenné dárky a doplňky, s kterými můžete zazářit. Nechte se vést praktickými DIY činnostmi a tematickým tvořením, které vám jistě přijde k dlouhým zimním večerům vhod. Inspirujte se kreativní výrobou vánočních, jarních, velikonočních a dalších předmětů a doplňků do domácnosti.

  2 články
 • Práce

  Chybí vám elán a motivace do práce? Už nejste tak produktivní jako dříve? Nebo nejste v práci spokojení a uvažujete dokonce nad změnou práce stále intenzivněji? Stačí nemožný nadřízený nebo touha po nedosažitelném kariérním růstu a oheň je na střeše. Investujte do sebe nejdříve čas a energii a nechte se inspirovat našimi ověřenými návody a tipy. Možná jen potřebujete lepší plánování nebo nový impuls. Práce, kterou budete milovat, tak není sci-fi. Nebojte se změny.

  2 články
 • Vzdělávání

  1 článek
 • Vztahy

  Homo sapiens je druh společenský a tak k sobě další skupinu osob a vztahů jednoduše potřebuje. Je proto důležité naučit se umění komunikace a drobné krize zvládat. Poradíme vám, jak být ve vztahu k dalším lidem trpělivý. Napovíme vám, jak pracovat se vztahy kolem nás, jak se naučit spolupracovat nepatologicky a jak ovládnout nejrůznější strachy, které sebou neseme celý život. Jednoduše se podíváme na to, jak být lepší a jak na sobě můžeme pracovat.

  2 články
 • Zábava

  2 články
 • Zahrada

  Propadnete-li zahradničení, je to obvykle láska a záliba na celý život. S malým balkónem, rozlehlou zahradou, ale i v malém interiéru panelákového bytu ve městě dokážete tvořit zázraky přírody a prostřednictvím pokojových rostlin, ale i dalších bylin dokážete rozzářit nudné pokoje. Domácí péče orchidejí, rajčat či borůvek se vám navíc odvděčí ve výjimečné podobě, chuti a vůni svých plodů. To jsou rozměry k nezaplacení. Podívejte se proto na naše návody, které naleznete zde, všechny na jednom místě.

  3 články
 • Zdraví a krása

  Předsevzetí si nemusíte dávat jenom na konci roku, čas na změnu může být kdykoliv. Hledáte-li inspiraci pro nový účes, ověřenou dietu, blahodárný tip rozjasňující vaši krásu či doporučení pro lepší spánek, jste zde správně. Sledujeme nové trendy a hlídáme novinky ve světě krásy, které přeměňujeme na stylingové návody. Udělejte si chvíli čas sami na sebe a vyzkoušejte jeden z našich receptů na krásu a zdraví.

  14 článků

  Víc článků